• (0216) 483 41 55
  • teknik@pendikbilgisayar.org

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayarınızda oluşan donanımsal yada yazılımsal gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Alp Bilge Bilgisayar Teknik Servisinde tamiri, yenilenmesi yada eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması gibi işlemler yapılmaktadır.

Ücretsiz Arıza Tesbiti

Bilgisayar Teknik Servisimize getireceğiniz tüm bilgisayarınızın Arıza Tespiti ekibimiz tarafından Ücretsiz yapılmaktadır.

Bilgisayar ve teknoloji sektöründe 13 yılı aşkın süredir hizmet veren Bilgisayar Teknik Servis her zaman kaliteli, güvenilir, ekonomik ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

Notebook Tamir Hizmetleri

Bilgisayar Tamir, Bakım, Onarım Hizmetleri

Yazılımsal Sorunlar – İşletim Sistemi Kurulumu, Onarım vb.

Ram, Anakart, İşlemci Değişimleri

Yazıcı ve Fax Bakım, Onarım, Tamir

Veri Kurtarma – Antivirüs Yazılımları

Siber Güvenlik Cihazları – Firewall

Yazılım Çözümleri

Web Tasarım ve İnternet Reklamcılığı

pendik bilgisayar servisi

Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman bilgisayar teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Bilgisayarınızı getirmeniz durumunda Ücretsiz arıza tespiti yapmaktayız.

İstanbul’un her yerine Teknik Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır.

Hemen Arayın: 0216 375 03 68

Pendik Bilgisayar

Pendik Bilgisayar Tamiri - Bakım, Bilgisayar Servisi, Notebook Tamiri, Parça Değişimi, Veri Kurtarma, It Bakım Anlaşması, Danışmanlık, Antivirüs Programı Satış, Firewall Çözümleri Sunmaktadır.

error: Content is protected !!
})